Сервіс

Офіційний дилерський центр Volvo Cars "Нордік Моторс"

Офіційний сервіс Volvo “Нордік Моторс” – це сертифікована за всіма міжнародними стандартами сервісна станція на 5-ть робочих постів з постом автомийки, що пропонує власникам автомобілів Volvo повний спектр послуг з гарантійного та сервісного обслуговування автомобілів Volvo, в тому числі послугу з відновлювального ремонту автомобіля після ДТП.

В салоні «Нордік Моторс» Вас зустрінуть високопрофесійні консультанти, які нададуть вичерпну інформацію про будь-яку комплектацію та технічну характеристику вподобаного Вам автомобіля Volvo, дадуть рекомендації і допоможуть зробити вибір моделі автомобіля, яка підійде саме Вам. Всі працівники підприємства, від керівників відділів до механіків СТО, регулярно проходять спеціалізовані тренінги, які проводяться представництвами автомобільних компаній, які довірили нам право представляти їх інтереси на українському ринку.

Комфортний автосалон та сучасне СТО Автоцентру «Нордік Моторс», а також висококваліфікований персонал, дозволяють нам з впевненістю говорити про найвищу якість наданих нами послуг.

Всі клієнти автосалону «Нордік Моторс» та бренда Volvo завжди отримують гарантію найвищого рівня всіх наданих послуг, гарантію безпеки, надійності і комфорту на дорозі.

 

За консультацією звертайтейсь до фахівців відділу сервісу Volvo "Нордік Моторс":

м. Рівне, вул. Київська, 101а
тел. (0362)64-20-83
моб. (067)360-31-02