Благодійний проект "Професія мрії"

"Професія мрії" - це благодійний проект, організований дитячим містом професій KidsWill. Учасники проекту - вихованці столичних дитячих будинків та інтернатів. У центрі уваги історії про їхні плани на майбутнє, про бажану професію і кумирів, на яких вони хочуть бути схожими, коли виростуть. Десять таких історій вже реалізовані: діти провели один день на роботі їх мрії у компанії дорослих професіоналів - відомих та успішних представників цих професій.

Організатори: ТОВ “Дитяче місто професій KidsWill”, Торгово-розважальний центр “ART Mall”, Радіостанція Europa Plus Україна, ТОВ «Віннер Імпортс Україна, Лтд» та бренд Volvo.

Героями благодійного проекту “Професія мрії” стали діти зі складними життєвими обставинами. Вони написали невеликі твори про професії, у яких вони себе бачать. Виявилося, що кожна дитина вже має великі плани на майбутнє і точно знає, ким хотіла б стати. Хто сказав, що мрії не збуваються?

Першою сходинкою на шляху до дитячої мрії стала зустріч з кумиром і знайомство з обраною професією. Метою проекту було створення таких умов, в яких дитина та професіонал змогли б взаємодіяти.

Спілкування з дорослим професіоналом допоможе дитині набути впевненості у своїх силах та повірити в те, що сумлінна праця допоможе досягнути висот у будь-якій професії.

Можливість доторкнутися до роботи мрії стала для дітей маленьким дивом. Тепер ми точно знаємо, як виглядає справжня радість і з задоволенням поділимося нею з вами!

Нашого героя звати Артем. Він один із наймолодших учасників проекту, йому 9 років. Разом зі своєю родиною він переїхав до нас із зони АТО, зараз їх опікує благодійний фонд “Отчий дім”.

 Артем дуже допитливий, веселий та позитивний хлопчик: на його думку, не буває безвихідних ситуацій. Він дуже любить автомобілі та хотів би спробувати себе у професії автомеханіка.

"Віннер Імпортс" та "Віннер Автомотів" допомогли організувати для Артема день на роботі його мрії. Хлопчик взяв участь у справжньому тест-драйві, побував за кермом та лагодив автомобіль Volvo разом з майстром. Артем із захопленням взяв участь у роботі, дізнавався назви різних деталей автомобіля та хотів спробувати все самостійно.

День, проведений у автомайстерні, надихнув Артема, і він хоче дізнаватися ще більше про автомобілі та не відступати від своєї мрії.