Euro NCAP нагородила Volvo XC90 титулом «Кращий у своєму класі» у 2015 році

Інноваційний позашляховик Volvo XC90 отримав чергове визнання за свою роль у переосмисленні сегмента позашляховиків - цього разу XC90 виявився кращим в області безпеки, де споконвічно лідирує Volvo. Позашляховик Volvo отримав нагороду як найкращий у своєму класі в 2015 році в категоріях «Великий позашляховик» і «Загальні експлуатаційні характеристики».

 

 Volvo XC90 отримав кращий рейтинг Euro NCAP +2015, набравши 100 відсотків в категорії «Системи безпеки в допомогу водієві» і видатні 97 відсотків в категорії «Захист дорослих людей в автомобілі». Такі характеристики відображають інноваційний підхід, яким керується Volvo Cars, розробляючи нові системи безпеки. «Ми завжди раді отримати визнання нашої роботи. XC90 втілює в собі всі новації Volvo Cars. Він ще раз підтверджує наше лідерство в області активної і пасивної безпеки. Згідно з нашою стратегією до 2020 року люди не повинні гинути або отримувати серйозні пошкодження в нових автомобілях Volvo. XC90 оснащений останніми технологіями безпеки і системою напівавтономного управління, і це наочно підтверджує наше прагнення досягти поставленої мети», - підтвердив Ян Іварссон (Jan Ivarsson), виконуючий обов'язки директора Центру з безпеки Volvo Cars.

 

Нагорода Euro NCAP, яка особливо відзначила «чудові експлуатаційні характеристики» XC90, була надана буквально відразу після оголошення про завоювання цією моделлю інших престижних нагород і титулів, включаючи «Автомобіль року» журналу Motor Trend, «Північноамериканський позашляховик року» і «Автомобіль року» журналу Auto Express, і це лише частина отриманих нагород. Продажі XC90, які продовжують випереджати виробничі плани, кардинально змінили процеси перетворення шведського автовиробника, представленого в сегменті «преміум». У 2015 році компанія продемонструвала рекордні для себе продажі: за рік було продано більше 503 000 автомобілів.