Volvo XC90 здобув перемогу у номінації «Кращий дизайн» у всеукраїнській акції «Автомобіль року 2016» в Україні

22 лютого 2016 року відбулося урочисте оголошення переможців щорічної Всеукраїнської акції «Автомобіль Року 2016». Volvo XC90 здобув впевнену перемогу у номінації «Кращий дизайн». Саме за це звання боролися всі учасники акції, яких цього року було 44 претенденти.

Volvo XC90 будо представлено на території України у червні 2015 року і відтоді модель користується високою популярністю серед шанувальників бренду Volvo.

Абсолютно новий Volvo XC90 - це вражаючий семимісний позашляховик класу «преміум», оснащений найсучаснішими системами безпеки, новими високотехнологічними двигунами і володіє неперевершеним поєднанням потужності і паливної економічності, а також чудовим оздобленням салону.

Нове покоління Volvo XC90 відкрило нову сторінку в історії Volvo, демонструючи напрямок майбутнього дизайну моделей Volvo, а також інноваційні технології та нову архітектуру масштабованої платформи (SPA).

 

Новий XC90 - це перша модель Volvo із оновленим логотипом компанії. Разом з Т-подібними денними ходовими вогнями, які в Volvo називають «Молотом Тора», оновлений знак створює абсолютно новий, відмінний від будь-яких інших моделей дизайн передньої частини. Цей стиль вже використовується у нових моделях Volvo. Більший капот нової форми, поясна лінія з чітко окресленими «плечима», яка плавно проходить уздовж кузова і з'єднується на кормі з унікальними за формою задніми ліхтарями - все це також є важливими елементами нового дизайну, які також будуть представлені на всіх нових моделях Volvo.

Салон нового XC90 - це найрозкішніший інтер'єр, коли-небудь створений дизайнерами Volvo. Дисплей з сенсорним екраном на центральній консолі, що нагадує планшет, є однією з помітних особливостей інтер'єру, яка забезпечує зручне управління багатьма функціями і системами автомобіля. 

У салоні нового XC90 використовуються такі матеріали, як високоякісна м'яка шкіра Nappa, вставки з дерева ручної роботи. Мініатюрний перемикач запуску двигуна і регулятор гучності своєю формою нагадують гранений діамант.

XC90 вражає не лише своїм дизайном, але й переліком технологій, розроблені для того, щоб зробити життя власника авто простішим та більш комфортним.

Дізнатися більше про новий XC90 можна за посиланням 

http://www.volvocars.com/uk-ua/cars/new-models/all-new-xc90